Які точні розміри файлів і технічні вимоги до них?

На сторінці Інформація надані усі технічні вимоги до файлів, якщо ви не знайшли інформацію щодо вашого випадку, тоді ми обов'язково проконсультуємо вас, якщо ви нам зателефонуєте або напишите у зручний для вас спосіб. Посилання на Контакти

Що таке крейдований папір і які його особливості? Крейдований папір (Мелованая бумага), це папір, якій найчастіше використовується в поліграфії для виготовлення різноманітних флаєрів, листівок, буклетів тощо. Такий папір має незначний глянець.

Оплата та доставка 

Відправлення замовлення у виробництво здійснюється після повної оплати за реквізитами, що вказані при оформленні і в листі квитанціїї.

Хочу безкоштовну доставку

У нас діє безкоштовна доставка для замовлень від 800 грн (за винятком друку на холсті).

Я здійснив замовлення. Що далі?

Після отримання замовлення ми не здійснюємо без необхідності дзвінків, замовлення обробляється, відправляється і уся інформація надсилається на електронну пошту.
У випадку доставки Новою Поштою: очікуйте номер накладної на мобільний номер телефону, що вказується при оформленні замовлення.
У випадку самовивозу: приходьте в офіс, ми чекаємо вас за адресою м. Житомир, вул. Грушевського ( Котовського ) 61, територія Продцентру, 2-й поверх, офіс 8.

Виникли проблеми з замовленням або хочу змінити або скасувати замовлення

Напишіть нам на пошту im.frameprint@gmail.com або зателефонуйте +38 068 747 05 45

Що таке купон і як отримати знижку?

Купони на знижку надаються нами під час акцій у соцмережах, у конкурсах або на пошту, якщо ви є одним з найактивніших наших клієнтів. Щоб застосувати код купону достатньо просто ввести його під час оформлення замовлення і отримати миттєву знижку.

Як можна першим дізнаватись про нові продукти, акції і знижки?

Перш за все –  у нашому Instagram а також через нашу емейл розсилку. Підпишись і будеш першим в курсі всіх наших подій.

У мене є класна ідея чи побажання
Ми завжди раді новим ідеям, людям і спілкуванню. Напишіть нам на пошту im.frameprint@gmail.com або зателефонуйте +38 068 747 05 45

Як швидко я отримаю замовлення?
Відправлення здійснюється по готовності замовлення, у робочі дні з понеділка по п’ятницю.
У випадку відправки через перевізника “Нова Пошта” термін доставки складає 1-2 дні (до Києва – 1 день). Детальніше розрахувати терміни доставки, а також відстежити рух вашого вантажу можна на офіційному сайті Нової Пошти.

З яких матеріалів виготовляється продукція.

Докладно про матеріали, з яких виготовляється продукція в розділі Інформація