ОПЛАТА

Спосіб оплати буде вказаний при автоматичному  підтвердженні замовлення.

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Термін виконання замовлення 1-7 робочих днів ( без урахування терміну доставки). Також термін виконання залежить від складності,  швидкості верстки та її узгодження клієнтом, а також від загруженості виробництва в момент замовлення.

Основні поняття

Відвідувач сайту - особа, що відвідала сайт http://www.im-print.com.ua без цілі зробити замовлення.

Користувач сайту -  фізична особа, Відвідувач сайту, що приймає умови угоди для користувачів і бажає зробити Замовлення на http://www.im-print.com.ua

Замовник - користувач, що розмістив Замовлення на сайті http://www.im-print.com.ua з ціллю купити продукцію даного сайту (Товар)

Виконавець - фізична особа-підприємець, Товар (Послуги) якого розміщені на інтернет-сайті http://www.im-print.com.ua

Сторони - Замовник і Виконавець.

Замовлення - запит Замовника на купівлю Товару, правильно оформлений на інтернет-сайті http://www.im-print.com.ua та оплачений у повному розмірі.

Товар - виготовлена Виконавцем різноманітна поліграфічна продукція, перелік якої розміщений на сайті http://www.im-print.com.ua

Сайт — http://www.im-print.com.ua

Інтернет-сайт http://www.im-print.com.ua має адресу в мережі Інтернет, на якому розміщені товари та послуги, що пропонуються Замовникам для оформлення Замовлень, а також описані Умови оформлення Замовлень на товари та послуги.

Замовник підтверджує свою згоду з умовами, що встановлені даною Згодою, шляхом проставляння відмітки в графі " З правилами та умовами ознайомлений".

Виконавець залишає за собою право вносити зміни в ці Умови, в звязку з цим Замовник забов'язаний регулярно відслідковувати зміни, що розміщені на сайті.

Оформлення та термін виготовлення замовлення

1.1 При оформленні Замовлення Замовник заповнює електронну форму на сайті http://www.im-print.com.ua і відправляє сформоване Замовлення Виконавцю за допомогою мережі Інтернет.

1.2 Після оформлення Замовлення на вашу електронну адресу відправляється підтвердження про прийняття  Замовлення в роботу після повної оплати і реквізити для проплати замовлення.

1.3 Термін виконання замовлення 1-7 робочих днів ( без урахування терміну доставки). Також термін виконання залежить від складності,  швидкості верстки та її узгодження клієнтом, а також від загруженості виробництва в момент замовлення.

1.4 Замовник погоджується з тим фактом, що монітор компьютера не передає колір зображення  в повній мірі по причин різниці в аддитивній кольоровій моделі RGB, що використовується на кольоровому моніторі, і чотирьохкольоровій системі друку  CMYK, що використовується в поліграфії. В зв'язку з цим Замовник визнає, що колір готової поліграфічної продукції може незначно відрізнятися від кольорів на макеті, на моніторі Замовника тощо, а Товар, який має якісне виготовлення, але незначну різницю по кольору - Товаром належної якості, не підлягаючим під повернення.

ДОСТАВКА

Доставка по Україні виконується поштовими службами: Укрпошта, Нова Пошта, ІнТайм.

При отриманні Товару на пошті чи кур'єром рекомендуємо Вам перевірити товар/посилку на наявність  пошкоджень. Майстерня не несе відповідальності  за якість пересилки та доставки поштовою службою, але ми намагаємося убезпечити вантаж від можливих пошкоджень і додатково упаковуємо нашу продукцію в картон та вологостікий стрейч-плівку.

Оплата доставки посилки  або  її додаткової упаковки/обрешітки відбувається за рахунок  Замовника.

2.1.  Ризик пошкодження чи зіпсованості Товару переходить до Замовника в момент передачі Виконавцем  запакованого Товару при видачі  Замовнику готового Товару в пункті самовивозу (майстерня).

2.2 Обов'язок Виконавця по передачі Товару вважається виконаним в момент передачі запакованого Товару в організацію ( поштове відділення, перевізник тощо ), що буде  доставляти  товар Замовнику.

2.3 Виконавець не відповідає за дії перевізника, в тому числі й за дотримання термінів доставки.

2.4. Повна інформація про способи доставки Товару вказані у розділі " Оплата" на сайті  http://www.im-print.com.ua

2.5 Товар віддається Замовнику або особі, що вказана як отримувач при оформленні Замовлення або іншій особі, що уповноважена замінити Замовника.

Оплата товара

3.1 Ціна товара вказана на Інтернет-сайті http://www.im-print.com.ua. Оплата замовлення відбувається Замовником на умовах 100% передоплати послуг Виконавця після отримання підтвердження Замовлення.

3.2 Способи оплати вказуються при формуванні Замовлення.

3.3 Виконавець має право встановлювати, змінювати в одностороннньому порядку бонуси, акційні знижки на товари.

Повернення товару

4.1 Замовник не має  права відмовитися від оплаченого Замовлення ( чи його частини) належної якості, що має індивідуальні особливості ( різниця в тоні матеріалу різних партій тощо)

Конфеденційність та захист персональної інформації

5.1 Виконавець забов'язується не розголошувати отриману від Замовника інформацію. Не вважається розголошенням  надана Виконавцем інформації агентам та третім особам, що діють на основі договору з Виконавцем, для виконання забов'язання перед Замовником.

5.2 Не вважається порушенням забов'язань розголошення інформації згідно чинного законодавства.

5.3 Виконавець не несе відпольності за інформацію, що надана Замовником на сайті  http://www.im-print.com.ua в загальнодоступній формі.

Інтелектуальна власність
6.1 При замовленні елементів дизану (макетів) на інтернет-сайті http://www.im-print.com.ua Замовник повинен дотримуватися законодавства  щодо авторських прав, бути законним правовласником цих фото/малюнків/схем чи мати  дозвіл від законних правовласників на їх втикористання, та розміщення на інтернет- сайті або в готовій продукції.

6.2 По всім порушенням авторських прав, Замовник несе самостійну відповідальність перед третіми особами, та  забов'язується врегулювати любі можливі претензії третіх осіб своїми силами та за свій рахунок відшкодувати збитки Виконавця, включаючи ймовірну вигоду та судові витрати, а також при необхідності виступити в суді на стороні Виконавця.

6.3 Вся текстова інформація та графічні  зображення, що знаходятся на інтернет-сайті http://www.im-print.com.ua є власністю Виконавця. Використання цієї інформації регламентується положеннями про авторські права на інформацію.

6.4. Не допукається копіювання, розповсюдження, імпорт в цілях розповсюдження і інші дії щодо інформації, представленої на даному ресурсі, без дозволу Виконавця.

Гарантія та відповідальність

7.1 Виконавець має право відмовити в виконанні особам, що не згодні з умовами даної Угоди.

7.2 Виконавець не несе відповідальності за збитки, що спричинені Замовнику в результаті неналежного використання Товарів, що замовлення на інтернет-сайті  http://www.im-print.com.ua.
7.3 Виконавець має право переуступати чи якимось іншим чином передавати свої права і обов'язки.

7.4 Сторони звільняються від відповідальності за повне чи часткове невиконання своїх обов'язків, якщо таке невиконання виявилось наслідком дій  обставин непереборної сили, що виникли після утвердження замовлення, в результаті надзвичайних подій , що сторони не могли передбачити і змінити їх.

7.5 В інших випадках, не передбаченим п.7 цих умов, невиконання чи неякісного виконання своїх забов'язань, Сторони несуть відповідальність згідно діючого законодавства  України.

Інші умови

8.1 Відносини між Сторонами регулюються чинним законодавством України.

8.2 Замовник підтверджує, що всі умови йому зрозумілі і він їх приймає. В випадку виникнення питань, Замовник має право звернутись до Виконавця любим зручним способом комунікації, що вказані в розділі " Контакти" .

8.3 Спірні моменти між Сторонами вирішуються шляхом переговорів.